conti_htd857685
conti_htd857685_2
conti_htd857685
conti_htd857685_2
CONTI HTD 576 8M 85 Conti Synchrobelt timing belt - HTD857685
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
  • Depending on application
  • From -20 °C to +100 °C
  • Length: 576
  • Pitch: 8 mm
  • Width: 85 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominal length: 576 mm
  • EAN:
  • Supplier number: CONTI HTD857685
Pitch
8 mm
Width
85 mm
Nominal length
576 mm