conti_spa1032cl
conti_spa1032cl_2
conti_spa1032cl
conti_spa1032cl_2
CONTI SPA1032CL powerspan v-belt 1032 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1032
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1032 mm
  • Inside length: 986 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671187
  • Supplier number: CONTI SPA1032CL
Length
1032
Width
13 mm
Reference length ld
1032 mm
Inside length
986 mm