conti_spa1132cl
conti_spa1132cl_2
conti_spa1132cl
conti_spa1132cl_2
CONTI SPA1132CL powerspan v-belt 1132 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1132
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1132 mm
  • Inside length: 1086 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671200
  • Supplier number: CONTI SPA1132CL
Length
1132
Width
13 mm
Reference length ld
1132 mm
Inside length
1086 mm