conti_spa1357cl
conti_spa1357cl_2
conti_spa1357cl
conti_spa1357cl_2
CONTI SPA1357CL powerspan v-belt 1357 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1357
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1357 mm
  • Inside length: 1311 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654869
  • Supplier number: CONTI SPA1357CL
Length
1357
Width
13 mm
Reference length ld
1357 mm
Inside length
1311 mm