conti_spa1857cl
conti_spa1857cl_2
conti_spa1857cl
conti_spa1857cl_2
CONTI SPA1857CL powerspan v-belt 1857 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1857
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1857 mm
  • Inside length: 1811 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817666350
  • Supplier number: CONTI SPA1857CL
Length
1857
Width
13 mm
Reference length ld
1857 mm
Inside length
1811 mm