conti_spa1957cl
conti_spa1957cl_2
conti_spa1957cl
conti_spa1957cl_2
CONTI SPA1957CL powerspan v-belt 1957 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1957
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1957 mm
  • Inside length: 1911 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671279
  • Supplier number: CONTI SPA1957CL
Length
1957
Width
13 mm
Reference length ld
1957 mm
Inside length
1911 mm