conti_spa2360cl
conti_spa2360cl_2
conti_spa2360cl
conti_spa2360cl_2
CONTI SPA2360CL powerspan v-belt 2360 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2360
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 2360 mm
  • Inside length: 2314 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671293
  • Supplier number: CONTI SPA2360CL
Length
2360
Width
13 mm
Reference length ld
2360 mm
Inside length
2314 mm