conti_spa2582cl
conti_spa2582cl_2
conti_spa2582cl
conti_spa2582cl_2
CONTI SPA2582CL powerspan v-belt 2582 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2582
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 2582 mm
  • Inside length: 2536 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817665490
  • Supplier number: CONTI SPA2582CL
Length
2582
Width
13 mm
Reference length ld
2582 mm
Inside length
2536 mm