conti_spa2847cl
conti_spa2847cl_2
conti_spa2847cl
conti_spa2847cl_2
CONTI SPA2847CL powerspan v-belt 2847 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2847
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 2847 mm
  • Inside length: 2801 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671392
  • Supplier number: CONTI SPA2847CL
Length
2847
Width
13 mm
Reference length ld
2847 mm
Inside length
2801 mm