conti_spa2882cl
conti_spa2882cl_2
conti_spa2882cl
conti_spa2882cl_2
CONTI SPA2882CL powerspan v-belt 2882 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2882
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 2882 mm
  • Inside length: 2836 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817665506
  • Supplier number: CONTI SPA2882CL
Length
2882
Width
13 mm
Reference length ld
2882 mm
Inside length
2836 mm