conti_spa3150cl
conti_spa3150cl_2
conti_spa3150cl
conti_spa3150cl_2
CONTI SPA3150CL powerspan v-belt 3150 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 3150
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 3150 mm
  • Inside length: 3104 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817664653
  • Supplier number: CONTI SPA3150CL
Length
3150
Width
13 mm
Reference length ld
3150 mm
Inside length
3104 mm