conti_spa732cl
conti_spa732cl_2
conti_spa732cl
conti_spa732cl_2
CONTI SPA732CL powerspan v-belt 732 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 732
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 732 mm
  • Inside length: 686 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654616
  • Supplier number: CONTI SPA732CL
Length
732
Width
13 mm
Reference length ld
732 mm
Inside length
686 mm