conti_spa882cl
conti_spa882cl_2
conti_spa882cl
conti_spa882cl_2
CONTI SPA882CL powerspan v-belt 882 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 882
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 882 mm
  • Inside length: 836 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654678
  • Supplier number: CONTI SPA882CL
Length
882
Width
13 mm
Reference length ld
882 mm
Inside length
836 mm