conti_spb1375cl
conti_spb1375cl_2
conti_spb1375cl
conti_spb1375cl_2
CONTI SPB1375CL powerspan v-belt 1375 x 17 mm black
26.77 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 67.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
Key features according to our expert
  • Length: 1375
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 1375 mm
  • Inside length: 1315 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817670708
  • Supplier number: CONTI SPB1375CL
Length
1375
Width
17 mm
Reference length ld
1375 mm
Inside length
1315 mm