conti_spb1625cl
conti_spb1625cl_2
conti_spb1625cl
conti_spb1625cl_2
CONTI SPB1625CL powerspan v-belt 1625 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1625
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 1625 mm
  • Inside length: 1565 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817666602
  • Supplier number: CONTI SPB1625CL
Length
1625
Width
17 mm
Reference length ld
1625 mm
Inside length
1565 mm