conti_spb1875cl
conti_spb1875cl_2
conti_spb1875cl
conti_spb1875cl_2
CONTI SPB1875CL powerspan v-belt 1875 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1875
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 1875 mm
  • Inside length: 1815 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817670760
  • Supplier number: CONTI SPB1875CL
Length
1875
Width
17 mm
Reference length ld
1875 mm
Inside length
1815 mm