conti_spb1900cl
conti_spb1900cl_2
conti_spb1900cl
conti_spb1900cl_2
CONTI SPB1900CL powerspan v-belt 1900 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1900
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 1900 mm
  • Inside length: 1840 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655248
  • Supplier number: CONTI SPB1900CL
Length
1900
Width
17 mm
Reference length ld
1900 mm
Inside length
1840 mm