conti_spb2060cl
conti_spb2060cl_2
conti_spb2060cl
conti_spb2060cl_2
CONTI SPB2060CL powerspan v-belt 2060 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2060
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2060 mm
  • Inside length: 2000 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655286
  • Supplier number: CONTI SPB2060CL
Length
2060
Width
17 mm
Reference length ld
2060 mm
Inside length
2000 mm