conti_spb2120cl
conti_spb2120cl_2
conti_spb2120cl
conti_spb2120cl_2
CONTI SPB2120CL powerspan v-belt 2120 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2120
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2120 mm
  • Inside length: 2060 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655293
  • Supplier number: CONTI SPB2120CL
Length
2120
Width
17 mm
Reference length ld
2120 mm
Inside length
2060 mm