conti_spb5300cl
conti_spb5300cl_2
conti_spb5300cl
conti_spb5300cl_2
CONTI SPB5300CL powerspan v-belt 5300 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 5300
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 5300 mm
  • Inside length: 5240 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817656146
  • Supplier number: CONTI SPB5300CL
Length
5300
Width
17 mm
Reference length ld
5300 mm
Inside length
5240 mm