conti_spc3150cl
conti_spc3150cl_2
conti_spc3150cl
conti_spc3150cl_2
CONTI SPC3150CL powerspan v-belt 3150 x 22 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 3150
  • Width: 22 mm
  • Reference length Ld: 3150 mm
  • Inside length: 3066 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817670463
  • Supplier number: CONTI SPC3150CL
Length
3150
Width
22 mm
Reference length ld
3150 mm
Inside length
3066 mm