conti_spc3350cl
conti_spc3350cl_2
conti_spc3350cl
conti_spc3350cl_2
CONTI SPC3350CL powerspan v-belt 3350 x 22 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 3350
  • Width: 22 mm
  • Reference length Ld: 3350 mm
  • Inside length: 3266 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817659000
  • Supplier number: CONTI SPC3350CL
Length
3350
Width
22 mm
Reference length ld
3350 mm
Inside length
3266 mm