conti_spz1012cl
conti_spz1012cl_2
conti_spz1012cl
conti_spz1012cl_2
CONTI SPZ1012CL powerspan v-belt 1012 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1012
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1012 mm
  • Inside length: 974 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671026
  • Supplier number: CONTI SPZ1012CL
Length
1012
Width
10 mm
Reference length ld
1012 mm
Inside length
974 mm