conti_spz1077cl
conti_spz1077cl_2
conti_spz1077cl
conti_spz1077cl_2
CONTI SPZ1077CL powerspan v-belt 1077 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1077
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1077 mm
  • Inside length: 1039 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653534
  • Supplier number: CONTI SPZ1077CL
Length
1077
Width
10 mm
Reference length ld
1077 mm
Inside length
1039 mm