conti_spz1162cl
conti_spz1162cl_2
conti_spz1162cl
conti_spz1162cl_2
CONTI SPZ1162CL powerspan v-belt 1162 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1162
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1162 mm
  • Inside length: 1124 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671040
  • Supplier number: CONTI SPZ1162CL
Length
1162
Width
10 mm
Reference length ld
1162 mm
Inside length
1124 mm