conti_spz1202cl
conti_spz1202cl_2
conti_spz1202cl
conti_spz1202cl_2
CONTI SPZ1202CL powerspan v-belt 1202 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1202
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1202 mm
  • Inside length: 1164 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817659116
  • Supplier number: CONTI SPZ1202CL
Length
1202
Width
10 mm
Reference length ld
1202 mm
Inside length
1164 mm