conti_spz1337cl
conti_spz1337cl_2
conti_spz1337cl
conti_spz1337cl_2
CONTI SPZ1337CL powerspan v-belt 1337 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1337
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1337 mm
  • Inside length: 1299 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653664
  • Supplier number: CONTI SPZ1337CL
Length
1337
Width
10 mm
Reference length ld
1337 mm
Inside length
1299 mm