conti_spz1347cl
conti_spz1347cl_2
conti_spz1347cl
conti_spz1347cl_2
CONTI SPZ1347CL powerspan v-belt 1347 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1347
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1347 mm
  • Inside length: 1309 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653671
  • Supplier number: CONTI SPZ1347CL
Length
1347
Width
10 mm
Reference length ld
1347 mm
Inside length
1309 mm