conti_spz1687cl
conti_spz1687cl_2
conti_spz1687cl
conti_spz1687cl_2
CONTI SPZ1687CL powerspan v-belt 1687 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1687
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1687 mm
  • Inside length: 1649 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653817
  • Supplier number: CONTI SPZ1687CL
Length
1687
Width
10 mm
Reference length ld
1687 mm
Inside length
1649 mm