conti_spz2120cl
conti_spz2120cl_2
conti_spz2120cl
conti_spz2120cl_2
CONTI SPZ2120CL powerspan v-belt 2120 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2120
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 2120 mm
  • Inside length: 2082 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817664912
  • Supplier number: CONTI SPZ2120CL
Length
2120
Width
10 mm
Reference length ld
2120 mm
Inside length
2082 mm