conti_spz2287cl
conti_spz2287cl_2
conti_spz2287cl
conti_spz2287cl_2
CONTI SPZ2287CL powerspan v-belt 2287 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2287
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 2287 mm
  • Inside length: 2249 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817664950
  • Supplier number: CONTI SPZ2287CL
Length
2287
Width
10 mm
Reference length ld
2287 mm
Inside length
2249 mm