conti_spz3000cl
conti_spz3000cl_2
conti_spz3000cl
conti_spz3000cl_2
CONTI SPZ3000CL powerspan v-belt 3000 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 3000
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 3000 mm
  • Inside length: 2962 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817665674
  • Supplier number: CONTI SPZ3000CL
Length
3000
Width
10 mm
Reference length ld
3000 mm
Inside length
2962 mm