conti_spz630cl
conti_spz630cl_2
conti_spz630cl
conti_spz630cl_2
CONTI SPZ630CL powerspan v-belt 630 x 10 mm black
6.63 tax incl.
Key features according to our expert
  • Length: 630
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 630 mm
  • Inside length: 592 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817670944
  • Supplier number: CONTI SPZ630CL
Length
630
Width
10 mm
Reference length ld
630 mm
Inside length
592 mm