conti_spz722cl
conti_spz722cl_2
conti_spz722cl
conti_spz722cl_2
CONTI SPZ722CL powerspan v-belt 722 x 10 mm black
7.56 tax incl.
Key features according to our expert
  • Length: 722
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 722 mm
  • Inside length: 684 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671149
  • Supplier number: CONTI SPZ722CL
Length
722
Width
10 mm
Reference length ld
722 mm
Inside length
684 mm