conti_t10dl132025
CONTI T10 1320 25 DL 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T10DL132025
132.25 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 24.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
Key features according to our expert
  • Length: 1320
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 25 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1320 mm
  • Number of teeth: 132
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817138703
  • Supplier number: CONTI T10DL132025
Length
1320
Pitch
10 mm
Width
25 mm
Nominal length
1320 mm