conti_t10135050
CONTI T10 1350 50 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T10135050
225.58 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 4.
  • Length: 1350
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1350 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817140973
  • Supplier number: CONTI T10135050
Pitch
10 mm
Width
50 mm
Nominal length
1350 mm