conti_t1026032
CONTI T10 260 32 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1026032
53.26 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 3.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 260
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 260 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817143196
  • Supplier number: CONTI T1026032
Pitch
10 mm
Width
32 mm
Nominal length
260 mm