conti_t1060020
CONTI T10 600 20 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1060020
43.75 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 10.
  • Length: 600
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 600 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817138543
  • Supplier number: CONTI T1060020
Pitch
10 mm
Width
20 mm
Nominal length
600 mm