conti_t1075032
CONTI T10 750 32 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1075032
82.75 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Length: 750
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 750 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817145909
  • Supplier number: CONTI T1075032
Pitch
10 mm
Width
32 mm
Nominal length
750 mm