conti_t1081032
CONTI T10 810 32 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1081032
85.58 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 18.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
  • Length: 810
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 810 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817140126
  • Supplier number: CONTI T1081032
Pitch
10 mm
Width
32 mm
Nominal length
810 mm