conti_t1084012
CONTI T10 840 12 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1084012
37.66 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 17.
  • Length: 840
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 840 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817143417
  • Supplier number: CONTI T1084012
Pitch
10 mm
Width
12 mm
Nominal length
840 mm