conti_t1084020
CONTI T10 840 20 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1084020
57.55 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 10.
  • Ordered before 20:00 - delivered tomorrow 16/05/2026
  • Length: 840
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 840 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817140157
  • Supplier number: CONTI T1084020
Pitch
10 mm
Width
20 mm
Nominal length
840 mm