conti_t1084032
CONTI T10 840 32 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1084032
92.09 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Length: 840
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 840 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817140171
  • Supplier number: CONTI T1084032
Pitch
10 mm
Width
32 mm
Nominal length
840 mm