conti_t1098012
CONTI T10 980 12 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1098012
48.36 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 16.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
  • Length: 980
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 980 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817138109
  • Supplier number: CONTI T1098012
Pitch
10 mm
Width
12 mm
Nominal length
980 mm