conti_t5121520
CONTI T5 1215 20 F 3/8 Conti Synchroflex timing belt - T5121520
71.96 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 9.
  • Length: 1215
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1215 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817181822
  • Supplier number: CONTI T5121520
Pitch
5 mm
Width
20 mm
Nominal length
1215 mm