conti_t5131532
CONTI T5 1315 32 F 3/8 Conti Synchroflex timing belt - T5131532
121.33 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Length: 1315
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1315 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817176873
  • Supplier number: CONTI T5131532
Pitch
5 mm
Width
32 mm
Nominal length
1315 mm