conti_t5dl15050
CONTI T5 150 50 DL 3/8 Conti Synchroflex timing belt - T5DL15050
76.00 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 3.
  • Length: 150
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 150 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817177344
  • Supplier number: CONTI T5DL15050
Pitch
5 mm
Width
50 mm
Nominal length
150 mm