conti_t5dl9406
CONTI T5 940 6 DL 3/8 Conti Synchroflex timing belt - T5DL9406
29.40 tax incl.
On order: delivered from 23/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 33.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 23/05/2026
  • Length: 940
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 6 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 940 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817177870
  • Supplier number: CONTI T5DL9406
Pitch
5 mm
Width
6 mm
Nominal length
940 mm