conti_xpa1132bp
conti_xpa1132bp_2
conti_xpa1132bp
conti_xpa1132bp_2
CONTI XPA1132BP conti v fo v-belt 1132 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1132
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1132 mm
  • Inside length: 1092 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817714839
  • Supplier number: CONTI XPA1132BP
Length
1132
Width
12,7 mm
Reference length ld
1132 mm
Inside length
1092 mm