conti_xpa1457bp
conti_xpa1457bp_2
conti_xpa1457bp
conti_xpa1457bp_2
CONTI XPA1457BP conti v fo v-belt 1457 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1457
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1457 mm
  • Inside length: 1417 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715058
  • Supplier number: CONTI XPA1457BP
Length
1457
Width
12,7 mm
Reference length ld
1457 mm
Inside length
1417 mm